O mnie

Witam wszystkich na mojej stronie internetowej, zapraszam do zapoznania się z moją osobą 🙂 Jestem Informatykiem działającym na terenie Radomia i okolic, który oprócz swoich podstawowych zadań w branży IT, zajmuje się grafiką komputerową i fotografia produktową. Projektuje również katalogi, ulotki, plakaty, afisze, billboardy, ogłoszenia prasowe, strony www dla firm i organizacji i osób prywatnych, szablony allegro, banery (reklamy), topy (nagłówki graficzne). Zapraszam do zapoznania z moim portfolio.

Parę słów o sobie:

Urodzony 1 kwietnia 1985 w Radomiu skończyłem IX Liceum ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego
w Radomiu. Już w tych czasach interesowały mnie zagadnienia związane z szeroko pojętym działem Informatyki. W roku 2004 rozpocząłem studia wydziale Informatyki Stosowanej w Wyższej Szkole Biznesu im. Biskupa Jana Chrapka w Radomiu, zakończone w 2008 roku uzyskując tytuł Inżyniera Informatyki Stosowanej z oceną bardzo dobrą. Swoje praktyki zawodowe odbyłem w Urzędzie Miejskim w Radomiu w referacie informatyki, kończąc  je z oceną bardzo dobrą. Swoje życie zawodowe związałem zatem bez sprzecznie z kierunkiem, który mnie interesował od dziecka.

Zainteresowania:

Na co dzień swój czas wolny po pracy staram się spędzać aktywnie, kocham grać w bilard  i piłkę nożną, jestem też zapalonym wędkarzem i grzybiarzem. W latach 2010 – 2015 pełniłem funkcję prezesa Radomskiego Stowarzyszenia Bilardowego oraz byłem czynnym zawodnikiem.

Rodzina:

Zawsze w moich wartościach rodzina stała na 1 miejscu. Od 3 października 2015 roku jestem szczęśliwym mężem, sakramentalne  tak powiedziała moja żona Justyna. 20 września 2016 roku spełniło się jedno z moich marzeń – założenie pełnej rodziny, urodził mi się największy skarb na ziemi  syn Piotruś.