Zajmuje się projektowaniem oraz tworzeniem grafiki komputerowej na potrzeby tworzenia identyfikacji wizualnej firm, wykorzystania w celach reklamowych, czy przygotowania do druku. Każdy z projektów ma charakter indywidualny, dostosowany do wymagań klienta. Prace obejmują sporządzenie projektu jak i przygotowanie do druku według specyfikacji drukarni. Współpracuje z wieloma agencjami reklamowymi w Polsce.

    Fotografia produktowa to nie tylko zdjęcia w namiocie bezcieniowym wystawiane na Allegro. Oczywiście takie też są potrzebne, ale w wielu sytuacjach warto pobawić się światłem, żeby zdjęcia były ciekawsze. Przy swoich pracach staram się urzeczywistnić 100% atrakcyjności danego produktu oraz wykonać je w jak najlepszej jakości – wedle wytycznych klienta.    

Allegro to największy serwis aukcyjny w Polsce, a co za tym idzie największy rynek sprzedaży internetowej w Polsce. Im atrakcyjniejsza aukcja allegro i bardziej czytelna tym większe zyski ze sprzedaży. Projektując szablony allegro staram się żeby były przejrzyste, zawierały właściwe informacje oraz były przyjazne dla potencjalnego kupującego, by zachęcały a nie jak w niektórych przypadkach wręcz odpychały.

    Projektuje atrakcyjne strony internetowe, które z powodzeniem zatroszczą się o wizerunek Twojej firmy, marki czy produktu. Każdy projekt strony www tworzony jest w oparciu o najnowsze trendy w projektowaniu stron internetowych oraz wytyczne klienta. Produkt finalny to profesjonalnie zaprojektowana witryna, która trafia do właściwych odbiorców, promuje i wyróżnia Twoją firmę na rynku. Doradzam również w pozycjonowaniu seo oraz prowadzę kampanie Google adwords.